Система пошуку плагіату для заданої предметної області
В роботі надається на короткий огляд базового алгоритму «Шинглів» та його модифікації, що базується на конкретній області його застосування.
В роботі надається на короткий огляд базового алгоритму «Шинглів» та його модифікації, що базується на конкретній області його застосування.
В роботі описано автоматизовану систему надання та пошуку рекомендацій медіаконтенту на основі індивідуального профілювання користувачів та критерію кореляції Пірсона, як міри подібності.
Дана стаття пропонує дослідження методів таінструментів, що дозволять використовувати функціональні мови програмування високого рівня у сфері системного програмування, де ефективність роботи програми є дуже важливою.
Розглянуто спосіб поєднання функціоналу OpenGL з засобами Qt–фреймворка для досягнення найвищої швидкодії при обробці великої кількості графічних об’єктів.
Дана стаття проводить аналіз методів кодування тексту в контексті зображення із використанням алгоритмів найменш значимого біту (LSB), дискретного косинусного перетворення (DCT) і дискретного вейвлет-перетворення (DWT) на основі стеганографії. Оцінка продуктивності окремих методів та якості зображення цих трьох методів заснована на оцінці параметрів BER, PSNR, ємності та стійкості зображення.
Дана стаття присвячена розгляду нових можливостей,що надає програмна платформа .NET Core. Виявлено, що разом з перевагою кросплатформності .NET Core має ряд модернізацій, що роблять її потужним інструментом оптимізації програмного забезпечення і спрощення процесу розробки. Проводиться порівняння певних аспектів програмної платформи .NET Core. і .NET Framework в результаті якого виявлено такі переваги .NET Core: модульність, керованість, розширюваність.
В докладі розглянуто таблиці пошуку, використання яких є одним збагатьох методів оптимізації, підвищення продуктивності та швидкодії в сучасних обчисленнях. Демонструються приклади використання деяких таблиць пошуку. Розглянуто перспективи таблиць пошуку у майбутньому.